> > Drzwi-wejsciowe-domu-wybrac-stalowe-aluminiowe-drewniane

Drzwi wejściowe do domu. Jakie wybrać stalowe, aluminiowe czy drewniane?

Drzwi stalowe

Projektując i wyposażając swój wymarzony dom z pewnością staniemy przed koniecznością wyboru drzwi wejściowych do domu. To, jakie powinny być zgodnie z przepisami, powinno iść w parze z naszymi oczekiwaniami oraz upodobaniami. Według przepisów drzwi wejściowe powinny mieć wymiary minimum 90cm szerokości na 200cm wysokości, to jednak czy będą prostokątne czy wykończone łukiem, prawe czy lewe oraz jakiego koloru i z jakiego materiału wykonane, prawo pozostawia już obywatelowi do wyboru. Zarówno drzwi stalowe, aluminiowe jak i drewniane cieszą się ogromną popularnością. Warto jednak wiedzieć na co zwrócić uwagę dokonując wyboru.

Jakie cechy powinny mieć drzwi wejściowe

Głównym zadaniem drzwi wejściowych niezależnie od materiału z jakiego są wykonane jest ich funkcja antywłamaniowa, mająca zniechęcić i uniemożliwić potencjalnemu intruzowi wtargnięcie na teren naszego domu. Drzwi zatem powinny być solidne i trwałe, sprawiające wrażenie masywnych i niezawodnych. Istotnym elementem przy wyborze odpowiedniego modelu powinna być także ich funkcja tłumiąca, wyciszająca hałasy, a także zapewniająca utrzymanie należytej termiki wewnątrz pomieszczenia. Dbamy o to, aby rekomendowane przez nas drzwi wejściowe do domu spełniały wszystkie powyższe kryteria i jednocześnie odznaczały się oryginalnym designem i kolorystyką niezależnie od materiału z jakiego są wykonane.

Drzwi drewniane

Drzwi wejściowe wykonane z drewna, jakie posiadamy w swojej ofercie mają grubość od 72 mm do 102 mm, co zapewnia nieprzenikalność akustyczną i termiczną, dzięki czemu ciepło nie ucieka w zimie, a w lecie temperatura utrzymuje się na stałym poziomie wewnątrz mieszkania. Drewniane drzwi to wybór dla osób ceniących sobie tradycyjne, naturalne materiały. W użytkowaniu są bardziej ciche niż drzwi wykonane z innych materiałów. Nadadzą wnętrzu ciepła i uroku. Wykonujemy drzwi drewniane na indywidualne zamówienie, mogą Państwo zatem wybrać wersję przeszkloną lub pełną, otwierającą się do wewnątrz lub na zewnątrz, prawe lub lewe, w dowolnej wybranej przez siebie kolorystyce.

Drzwi stalowe i aluminiowe

Drzwi stalowe i alumioniowe rekomendowanej przez nas marki Wiśniowski mają nowoczesny design, są ciepłe i solidne. To znakomity wybór dla tych z Państwa, którzy cenią sobie prostotę i funcjonalność w atrakcyjnej cenie. Istnieje możliwość dobrania modelu, który będzie kolorystycznie korespondował z wnętrzem mieszkania i tym samym podkreślał jego indywidualny charakter. Dodatkowo można je wyposażyć w zamek elektryczny, który może być sterowany za pomocą aplikacji w telefonie, co daje pełen komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.