> Drzwi-pvc-aluminiowe-stalowe

Drzwi PVC, Aluminiowe, Stalowe

Drzwi wejściowe – Wrocław

Idealne drzwi wejściowe powinny być nie tylko solidne i funkcjonalne, ale też estetyczne. Muszą zagwarantować mieszkańcom bezpieczeństwo, wpasowując się przy tym w architekturę budynku.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi do budynków i pomieszczeń, które z pewnością spełnią wszystkie te oczekiwania. Wykonane z wysokiej klasy materiałów, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe, perfekcyjnie ochronią Ciebie i Twoje menie, umożliwiając spokojny sen.

Można je podłączyć do systemu alarmowego, gdyż wyposażone są w czujniki alarmu kontaktrony, a dzięki wyposażeniu w zamki elektryczne możemy je otwierać za pomocą czytników linii papilarnych, mając pewność że nikt nie powołany nie wejdzie do domu.

Drzwi wejściowe stalowe MAR-TOM Simple Elegance

Spośród produktów, które mamy w sprzedaży, wyróżniają się trwałe, ciepłe i antywłamaniowe drzwi stalowe firmy Mar-Tom z kolekcji Simple Elegance. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej i wyjątkowo atrakcyjnemu stosunkowi ceny do jakości, są u nas jedną z najczęściej wybieranych pozycji.

Te wyjątkowe drzwi posiadają ciepłe, drewniano-metalowe lub aluminiowe ościeżnice, próg z blokadą ciepła i wytrzymałe zawiasy 3D. Są ponadto wypełnione pianą poliuretanową (PUR), zapewniającą lepszą izolację termiczną i akustyczną oraz odporność na wgniecenia, niż styropian.

Klasyczna klamka, została w wielu modelach zastąpiona przez zintegrowany z elektrycznym zamkiem, wygodny pochwyt z przyciskiem, stanowiący połączenie praktyczności i nowoczesnego designu.

Klasyczna klamka, została w wielu modelach zastąpiona przez zintegrowany z elektrycznym zamkiem, wygodny pochwyt z przyciskiem, stanowiący połączenie praktyczności i nowoczesnego designu.

Aluminiowe drzwi wejściowe Wiśniowski Creo

Oferujemy również solidne, wytrzymałe i bezpieczne, charakteryzujące się nowoczesnym designem, drzwi aluminiowe Creo produkowane przez uznaną na polskim rynku markę Wiśniowski. Możemy śmiało zagwarantować ich wysoką trwałość i niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat. Drzwi aluminiowe CREO wyróżnia możliwość zastosowania chowanych zawiasów i zamka elektrycznego sterowanego za pomocą smartfona z dowolnego miejsca.

Drzwi wejściowe z drewna

Wszystkim ceniącym naturalne materiały tradycjonalistom proponujemy szeroki wybór ciepłych i bezpiecznych drzwi wejściowych z drewna firmy ERKADO. Posiadamy modele posiadające skrzydła o grubości od 72 mm do 102 mm.

U nas masz możliwość skorzystać również z usługi tworzenia na zamówienie oryginalnych, drewnianych drzwi wejściowych. Wystarczy, że przekażesz nam swój projekt, a my wykonamy idealnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom produkt.

Zapraszamy do kontaktu i poznania oferty ogrodzeń posesyjnych, stolarki aluminiowej oraz okien aluplast.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.