> Drzwi-pvc-aluminiowe-stalowe

Drzwi PVC, Aluminiowe, Stalowe

Drzwi wejściowe

Oferta produktów firmy OKNO Prim, poza oknami i drzwiami tarasowymi, obejmuje również drzwi wejściowe  do budynków i pomieszczeń. Drzwi wejściowe spełnić muszą określone kryteria. Muszą przede wszystkim być solidne i mocne. Powinny być funkcjonale i trwałe. Oczekujemy, by były ładne i estetyczne oraz by pasowały do architektury budynku. Takie oczekiwania spełniają drzwi wejściowe w naszej ofercie. W sprzedaży mamy produkty z różnych materiałów, wśród których wyróżniają się trwałe, ciepłe i antywłamaniowe drzwi stalowe FIRMY MAR-TOM oraz wytrzymałe i bezpieczne, charakteryzujące się nowoczesnym designem drzwi ALUMINIOWE marki Wiśniowski. Posiadamy dużą ofertę drzwi drewnianych, które występują w grubościach od 72 mm do 102 mm grubości skrzydła, co przekłada się na termikę i akustykę takich rozwiązań. Ponadczasowe wzornictwo pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, a nawet zaprojektować drzwi pod INDYWIDUALNE zamówienie.

Drzwi wejściowe stalowe i z aluminium

Mamy Państwu do zaoferowania drzwi aluminiowe Creo firmy Wiśniowski. O jakości tych modeli świadczy renoma Producenta, który je produkują. Możemy śmiało zagwarantować ich wysoką trwałość i niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat. Są to produkty, które wyróżnia wiele zalet praktycznych. Aluminiowe drzwi wejściowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi, dużą wytrzymałością i ponadczasowym designem. Oferujemy także ciepłe drzwi stalowe firmy Mar-Tom. Wyroby tego producenta charakteryzują się szeroką gamą wzorów i bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Kolekcja Elegance tego producenta daje możliwość zastosowania drzwi pasywnych do naszych domów z ciepłymi drewniano-metalowymi ościeżnicami. Drzwi aluminiowe i stalowe możemy wyposażyć w zamki elektryczne, sterowane smart fonem. Z każdego miejsca na Ziemi można za pomocą telefonu i aplikacji mobilnej SOMFY otworzyć drzwi. Jako alternatywę do zwykłych kluczy można zastosować czytniki linii papilarnych lub klawiaturę kodową, co eliminuje niebezpieczeństwo włamania.

Drzwi wejściowe z drewna

Jeśli jesteście Państwo tradycjonalistami i preferujecie naturalne materiały, mamy dla Was również produkty z drewna. Pamiętamy, że drzwi wejściowe to wizytówka domu. Dlatego sprzedajemy także ciepłe i bezpieczne drzwi drewniane, które nasi klienci mogą przygotować według dowolnego wzoru. Przykładowe realizacje i projekty prezentujemy poniżej.

Rekomendujemy również bramy garażowe i ogrodzenia posesyjne, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.