> Drzwi-pvc-aluminiowe-stalowe

Drzwi PVC, Aluminiowe, Stalowe

Drzwi wejściowe stalowe i z aluminium

Oferta produktów firmy OKNO Prim – poza oknami i drzwiami tarasowymi – obejmuje również drzwi wejściowe do budynków i pomieszczeń. W sprzedaży mamy produkty z różnych materiałów, wśród których wyróżnia się trwała stal nierdzewna oraz lekkie i wytrzymałe aluminium.

Mamy Państwu do zaoferowania m.in. drzwi aluminiowe Creo firmy Wiśniowski oraz drzwi wejściowe Aluhaus – producenta z grupy Oknoplast. O jakości tych modeli świadczy renoma marek. Dlatego gwarantujemy ich wysoką trwałość i niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat. Poza tym są to produkty, które wyróżnia wiele zalet praktycznych. Przykładowo, aluminiowe drzwi wejściowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi, dużą wytrzymałością i ponadczasowym designem. Są też znacznie lżejsze od drzwi stalowych, dlatego nie obciążają ścian budynku.

Oferujemy także ciepłe drzwi stalowe firmy KMT. Jej wyroby charakteryzują się szeroką gamą wzorów i bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.

Drzwi wejściowe z drewna

Jeśli jesteście Państwo tradycjonalistami i preferujecie naturalne materiały, mamy dla Was również produkty z drewna. Pamiętamy, że drzwi wejściowe to wizytówka domu. Dlatego sprzedajemy także ciepłe drzwi drewniane, które nasi Klienci mogą przygotować według dowolnego wzoru. Przykładowe realizacje i projekty prezentujemy poniżej.

Rekomendujemy również bramy garażowe i ogrodzenia posesyjne, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

4

Okna aluminiowe i drzwi Creo Wiśniowski

5

Okna aluminiowe ciepłe i drzwi Creo z naświetlem bocznym

 6

Okna PVC białe i drzwi Aluhaus aluminiowe ciepłe

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.