> Okna-pvc-aluminiowe

Okna PVC, Aluminiowe

kampania wiecejnizdesing - Okna PVC, Aluminiowe

Okna w ofercie OKNO Prim – Stolarka aluminiowa i PCV

Firma OKNO Prim współpracuje z najlepszymi na rynku producentami okien i drzwi wejściowych i tarasowych. W naszym asortymencie znajduje się zarówno stolarka aluminiowa, jak i produkty z PCV oraz drewna. Reprezentujemy tak znanych producentów, jak WIŚNIOWSKI czy SŁOWIŃSCY dostarczających wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Okna Słowiński

W ofercie mamy także okna marki Słowińscy. To krajowy, renomowany producent profili okiennych z PCV oraz okien drewnianych i aluminiowych. Wytwarza produkty najwyższej jakości o doskonałych parametrach eksploatacyjnych. Szeroki wybór okien Słowiński zapewnia klientom dostęp do okien w dowolnych kolorach i kształtach takich, które łatwo dopasować do każdego domu.

Drzwi tarasowe niskoprogowe

Poza oknami aluminiowymi oferujemy drzwi HST. Są to doskonałej jakości drzwi tarasowe niskoprogowe z profili aluminiowych, wyprodukowane na bazie profili ALUPROF i ALIPLAST przez firmę Aluhaus z grupy Oknoplst. Asortyment z tej kategorii wyróżnia się wysoką trwałością i jednocześnie optymalną wagą. Aluminiowe drzwi przesuwne  nie obciążają nadmiernie konstrukcji nośnej budynku i umożliwiają tworzenie przejść, które nie zajmują cennej przestrzeni wnętrza. Dzięki dużej powierzchni szyb zapewniają dostęp większej ilości światła dziennego do wnętrza domu. Drzwi tarasowe niskoprogowe  dają gwarancję najwyższej jakości użytkowania. Polecamy również znajdujące się w naszej ofercie drzwi wejściowe z PCV i ślusarki aluminiowej.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.