> Okna-pvc-aluminiowe

Okna PVC, Aluminiowe

Stolarka aluminiowa – Okna z PCV

Firma OKNO Prim współpracuje z takimi znanymi producentami okien i drzwi jak Oknoplast czy Słowińscy. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości.  W naszym asortymencie znajduje się zarówno stolarka aluminiowa, jak i produkty z PCV i drewna. Polecamy okna Oknoplast w wielu odmianach, a także drzwi tarasowe. Wszystkie produkty z oferty charakteryzują się konkurencyjnym poziomem cenowym i wieloletnią gwarancją.

Sprzedajemy i montujemy m.in. okna Veka. Szeroka gama profili PVC tych okien, różnorodne kolory i bogaty wachlarz szyb ornamentowych, pozwalają Klientom zawsze wybrać optymalne rozwiązanie.

W ofercie mamy także okna marki Słowińscy oraz okna Aluplast wytwarzane przez WND – producenta z grupy OKNOPLAST.

Drzwi tarasowe niskoprogowe

Poza oknami aluminiowymi oferujemy drzwi HST. Są to doskonałej jakości drzwi tarasowe niskoprogowe z profili aluminiowych, wyprodukowane przez firmę Aluhaus z grupy OKNOPLAST. Asortyment z tej kategorii wyróżnia się wysoką trwałością i jednocześnie optymalną wagą. Aluminiowe drzwi przesuwne nie obciążają nadmiernie konstrukcji nośnej budynku i umożliwiają tworzenie przejść, które nie zajmują cennej przestrzeni wnętrza. Dzięki dużej powierzchni szyb gwarantują też dostęp światła dziennego do wnętrza domu. Drzwi tarasowe niskoprogowe dają gwarancję najwyższej jakości użytkowania. Polecamy również znajdujące się w naszej ofercie drzwi wejściowe z PCV i ślusarki aluminiowej.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.