> Okna-pvc-aluminiowe

Okna PVC, Aluminiowe

kampania wiecejnizdesing - Okna PVC, Aluminiowe

Okna aluminiowe i PVC oraz drzwi HST we Wrocławiu

Szukasz wyjątkowych okien lub drzwi tarasowych do swojego domu? Dobrze trafiłeś.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór okien aluminiowych i PVC oraz drzwi HST. Są wyprodukowane z najlepszych materiałów oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne.

W OKNO Prim współpracujemy z renomowanymi producentami, dostarczającymi wyłącznie okna najwyższej jakości – dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania na rynku. Reprezentujemy tak znane marki, jak OknoPLus czy Wiśniowski.

SYSTEMY okienno -drzwiowe ALUPROF i ALIPLAST

Oprócz okien, znajdziesz u nas również drzwi tarasowe niskoprogowe HST z profili aluminiowych wyprodukowane na bazie profili ALUPROF i ALIPLAST przez firmę WIŚNIOWSKI lub OknoPlus.

Asortyment z tej kategorii wyróżnia się wysoką trwałością i jednocześnie optymalną wagą. Aluminiowe drzwi przesuwne nie obciążają nadmiernie konstrukcji nośnej budynku i umożliwiają tworzenie przejść, które nie zajmują cennej przestrzeni wnętrza. Dzięki dużej powierzchni szyb zapewniają dostęp większej ilości światła dziennego do wnętrza domu. Drzwi tarasowe niskoprogowe dają gwarancję najwyższej jakości użytkowania. Polecamy również znajdujące się w naszej ofercie drzwi wejściowe z PCV i ślusarki aluminiowej oraz ogrodzenia kute.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.