> Okna-wroclaw-o-firmie

O firmie

Stolarka okienna i drzwiowa

O firmie OKNO Prim

Firma OKNO Prim posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisie stolarki okiennej oraz drzwi wejściowych. Ponadto, jesteśmy znani ze swoich fachowych usług w zakresie bram garażowych i ogrodzeń posesyjnych.

Oferujemy naszym Klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania dotyczące ślusarki i stolarki aluminiowej, PCV oraz drewnianej. Współpracujemy z renomowanymi producentami okien i drzwi tarasowych. Znajdą u nas Państwo m.in. okna Oknoplast.

Dostarczamy produkty najwyższej jakości, cechujące się konkurencyjnym poziomem cenowym i wieloletnią gwarancją. Szeroka gama profili PVC, różnorodne kolory i bogaty wachlarz szyb ornamentowych pozwalają na wybór optymalnego rozwiązania i zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się tendencjom branży stolarki drzwiowej i okiennej, dysponujemy szeroką ofertą asortymentową z zakresu aluminium ciepłego i zimnego. Reprezentując firmę Aluhaus z grupy Oknoplast oraz markę Wiśniowski, montujemy okna aluminiowe, drzwi przesuwne HST i drzwi wejściowe. Bogata oferta kolorystyczna profili aluminiowych, różnorodność szyb i rozwiązań okuciowych ułatwia naszym kontrahentom wybór w zakresie stolarki aluminiowej zewnętrznej bądź wewnętrznej.

Mając na uwadze ponadczasowość i bezpieczeństwo rozwiązań, sprzedajemy i montujemy bramy garażowe i posesyjne polskiego producenta Wiśniowski. Klienci spośród bogatej oferty mogą wybrać bramy rozwierne, uchylne i segmentowe z pełna automatyką.

W ramach gustownego uzupełnienia domu, wyposażonego w bezpieczne i wysokiej jakości okna, drzwi oraz bramę garażową, wykonujemy ogrodzenia posesyjne. Służą one praktycznemu wydzieleniu posesji, stanowiąc jej wizytówkę. Automatyka zintegrowana z systemem bramy garażowej i alarmu, zapobiega włamaniom i kradzieżom.

Firma OKNO Prim to profesjonalne podejście do każdego Klienta, ciągle pogłębiana wiedza pracowników handlowych w zakresie nowoczesnych rozwiązań w stolarce PVC, aluminium i drewnianej, ale przede wszystkim montażystów, którzy co roku przechodzą szkolenia montażowe w zakresie technik mocowań stolarki, ciepłego montażu oraz montażu w warstwie ocieplenia.

Nasi dotychczasowi Klienci i ich zadowolenie z wykonanej usługi to dla nas najlepsza motywacja do pogłębiania swojej specjalistycznej wiedzy.

Zadzwoń, napisz, a przekonasz się, że rozwiejemy Twoje wątpliwości w zakresie wymiany i montażu okien, drzwi czy bram garażowych. Niezawodnością służymy tez w przypadku osłon okiennych, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.