> Okna-wroclaw-o-firmie

O firmie

Stolarka aluminiowa, drewniana, PCV okienna i drzwiowa

O firmie OKNO Prim

Firma OKNO Prim ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisie stolarki okiennej oraz drzwi wejściowych. Jesteśmy również znani z fachowych usług, w których ramach montujemy bramy garażowe i ogrodzenia posesyjne.

Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania dotyczące ślusarki i stolarki aluminiowej, PCV oraz drewnianej. Współpracujemy z renomowanymi producentami okien i drzwi tarasowych. Znajdą u nas Państwo m.in. okna Oknoplast.

Dostarczamy produkty najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach i z wieloletnią gwarancją. Szeroka gama profili PVC, różnorodne kolory i bogaty wachlarz szyb ornamentowych pozwalają na wybór optymalnego rozwiązania i zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się tendencjom branży stolarki drzwiowej i okiennej, dysponujemy szeroką ofertą asortymentową z zakresu aluminium ciepłego i zimnego. Reprezentując firmę Aluhaus z grupy Oknoplast oraz markę Wiśniowski, montujemy okna aluminiowe, drzwi przesuwne HST i drzwi wejściowe. Bogata oferta kolorystyczna profili aluminiowych, różnorodność szyb i rozwiązań okuciowych sprawia, że nasza stolarka aluminiowa zewnętrzna bądź wewnętrzna może być perfekcyjnie dopasowania do miejsca montażu.

Ogrodzenia Wiśniowski

Mając na uwadze ponadczasowość i bezpieczeństwo rozwiązań, sprzedajemy i montujemy bramy garażowe i posesyjne polskiego producenta Wiśniowski. Klienci spośród bogatej oferty mogą wybrać bramy rozwierne, uchylne i segmentowe z pełną automatyką.

W ramach gustownego uzupełnienia aranżacji domów wyposażonych w bezpieczne i wysokiej jakości okna Oknoplast, drzwi wejściowe oraz bramę garażową, wykonujemy ogrodzenia posesyjne. Służą one praktycznemu wydzieleniu posesji, a jednocześnie stanowią jej wizytówkę. Automatyka zintegrowana z systemem bramy garażowej i alarmu zapobiega włamaniom i kradzieżom.

Dbamy o wysoką jakość usług

Firmę OKNO Prim wyróżnia profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz ciągle pogłębiana wiedza pracowników handlowych w zakresie nowoczesnych rozwiązań w takich dziedzinach jak stolarka aluminiowa, drewniana czy PCV. Doskonalimy przede wszystkim instalatorów, którzy co roku przechodzą szkolenia w zakresie technik mocowań stolarki, ciepłego montażu oraz montażu w warstwie ocieplenia.

Zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów z wykonanej usługi to dla nas najlepsza motywacja do pogłębiania swojej specjalistycznej wiedzy.

Zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości w zakresie wymiany i montażu okien, drzwi czy bram garażowych. Niezawodną pomocą służymy też w przypadku osłon okiennych, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.