> Okna-wroclaw-o-firmie

O firmie

Stolarka aluminiowa, drewniana i PCV – Wszystko o firmie OKNO Prim

Firma OKNO Prim ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisie stolarki budowlanej. Oferujemy szeroki asortyment okien oraz drzwi wejściowych znanych i cenionych na rynku producentów. Świadczymy również fachowe usługi montażu bram garażowych i ogrodzeń posesyjnych, okien w systemie montażu ciepłego i wymagających wielkogabarytowych drzwi tarasowych przesuwnych HST.

Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej. Współpracujemy z renomowanymi producentami okien, drzwi wejściowych oraz drzwi tarasowych niskoprogowych dostarczając produkty najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach i z wieloletnią gwarancją. Szeroka gama profili PVC, różnorodne kolory i bogaty wachlarz szyb ornamentowych pozwalają na wybór optymalnego rozwiązania i zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się tendencjom branży stolarki drzwiowej i okiennej, dysponujemy szeroką ofertą asortymentową z zakresu aluminium ciepłego i zimnego. Reprezentując markę Wiśniowski, montujemy okna aluminiowe, drzwi przesuwne HST i drzwi wejściowe. Bogata oferta kolorystyczna profili aluminiowych, różnorodność szyb i rozwiązań okuciowych sprawia, że nasza stolarka aluminiowa zewnętrzna bądź wewnętrzna może być perfekcyjnie dopasowania do miejsca montażu.

Ogrodzenia Wiśniowski

Ogrodzenia domów i posesji spełnić muszą swoją funkcję podstawową ochrony ogradzanego obiektu i być jednocześnie jego ozdobą zarówno w formie, jaki i stylu. Wykonujemy  ogrodzenia posesyjne zgodnie z życzeniem i pomysłem klienta. Mając na uwadze ponadczasowość i bezpieczeństwo rozwiązań, sprzedajemy i montujemy bramy garażowe i posesyjne polskiego producenta Wiśniowski. Klienci spośród bogatej oferty mogą wybrać bramy rozwierne dwuskrzydłowe, uchylne i segmentowe z pełną automatyką. Automatyka zintegrowana z systemem bramy garażowej i alarmu zapobiega włamaniom i kradzieżom, a możliwość zastosowania aplikacji mobilnych pozwala Naszym klientom sterować otwieraniem i zamykaniem bram garażowych, posesyjnych drzwi i rolet z każdego miejsca za pomocą smartfona.

Dbamy o wysoką jakość usług

Firmę OKNO Prim wyróżnia profesjonalne podejście do każdego klienta oraz ciągłe pogłębianie wiedzy pracowników w zakresie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie stolarki budowlanej. Doskonalimy przede wszystkim instalatorów, którzy co roku przechodzą szkolenia w zakresie technik mocowań stolarki, ciepłego montażu oraz montażu w warstwie ocieplenia. Zadowolenie naszych dotychczasowych klientów z wykonanej usługi to dla nas najlepsza motywacja do pogłębiania swojej specjalistycznej wiedzy. Zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości w zakresie wymiany i montażu okien, drzwi czy bram garażowych. Niezawodną pomocą służymy też w przypadku osłon okiennych, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.