> Okna-wroclaw-o-firmie

O firmie

OKNO Prim – najlepsza stolarka drzwiowa i okienna – Wrocław

Firma OKNO Prim z siedzibą we Wrocławiu ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie stolarki okiennej i drzwiowej.

Oferujemy bogaty asortyment okien i drzwi, ogrodzeń oraz bram w wielu różnych kolorach i modelach – co pozwala na wybór optymalnego rozwiązania i zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Od początku naszej działalności dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości artykuły. Współpracujemy z renomowanymi producentami – dlatego mamy stały dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku.

Nasze produkty zostały wykonane z wytrzymałych materiałów – mają zapewnioną odporność na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych. Są dostępne w konkurencyjnych cenach i posiadają wieloletnią gwarancję.

Montaż stolarki budowlanej – aluminiowej i nie tylko

Oprócz sprzedaży stolarki i ślusarki budowlanej, świadczymy również fachowe usługi jej montażu. Dysponujemy między innymi szeroką ofertą z zakresu aluminium ciepłego i zimnego, ślusarki fasadowej, drzwi i okien przeciw pożarowych z możliwością zastosowania pełnej gamy szyn ornamentowych; selektywnych, antyrefleksyjnych czy antywłamaniowych.

Decydując się na skorzystanie z usług OKNO Prim możesz być pewien, że nasza stolarka drzwi i okien (w tym aluminiowa zewnętrzna oraz wewnętrzna) będzie perfekcyjnie dopasowana do miejsca montażu.

Tylko wysoka jakość usług

Naszą firmę wyróżnia profesjonalne, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz ciągłe pogłębianie wiedzy pracowników w zakresie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie stolarki budowlanej. Doskonalimy przede wszystkim instalatorów, którzy co roku przechodzą szkolenia w zakresie technik mocowań stolarki, ciepłego montażu oraz montażu w warstwie ocieplenia.

Jesteśmy gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości naszych Klientów w zakresie wymiany i montażu okien, drzwi czy bram garażowych. Niezawodną pomocą służymy też w przypadku osłon okiennych, rolet i żaluzji.

Twoje zadowolenie z wykonanej usługi jest dla nas najważniejsze. To najlepsza motywacja, która pozwala nam na stały rozwój i poszerzanie swoich umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.