> Rolety-i-zaluzje-fasadowe

Rolety i żaluzje fasadowe

Rolety i żaluzje fasadowe

Jako dystrybutor stolarki okiennej zadbaliśmy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, oferując doskonałe zabezpieczenia otworów okiennych poprzez montaż żaluzji fasadowych oraz rolet zewnętrznych elektrycznych. Proponujemy szeroką ofertę tego typu zabezpieczeń oraz wykonujemy pomiary i montaż.

Żaluzje fasadowe

Bezpieczny, ciepły i nienarażony na wścibskie spojrzenia przechodniów lub sąsiadów dom to marzenie każdego właściciela. To zapewniają nam żaluzje fasadowe solidne i trwałe, stanowiące idealne dopełnienie stolarki okiennej. Ich zaletą jest wyposażenie w system automatycznego sterowania. Dlatego są łatwe w obsłudze, a ich zamykanie i otwieranie nie wymaga wysiłku. Za pomocą pilotów możemy płynnie sterować dopływ światła, jak i kąt nachylenia żaluzji. Podobnie jak w przypadku rolet okiennych, tak i tutaj dodatkowa osłona ogranicza straty ciepła dostarczanego przez ogrzewanie. Pozwala to na zmniejszenie nakładów na paliwo do domowego systemu CO, bądź ograniczenie nagrzewania pomieszczeń i zmniejszenie nakładów na klimatyzacje. Zamontowane w budynku żaluzje fasadowe wpływają też na komfort życia jego mieszkańców. Latem osłonięte nimi duże szyby okien plastikowych, aluminiowych czy drewnianych nie nagrzewają się. Zimą te osłony okienne pozwalają zaś osiągnąć większe oszczędności energetyczne ze względu na zasłonięcie przestrzeni szyb.

aluzje fasadowe wrocław 1024x498 - Rolety i żaluzje fasadowe aluzja fasadowa wrocław 1024x498 - Rolety i żaluzje fasadowe

Rolety elektryczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, których pragnieniem jest bezpieczny dom, jako osłony okienne oferujemy również rolety elektryczne. Na wizyty nieproszonych gości szczególnie są narażone budynki ulokowane z dala od innych zabudowań. Odpowiednie zabezpieczenie, które ograniczy dostęp do wnętrza domu, zniechęci złodzieja i zapewni ochronę mienia. Takim zabezpieczeniem są nasze rolety. Wykonane zostały z trwałych materiałów, są w pełni zautomatyzowane i uniemożliwią złodziejowi wybicie szyby czy wyważenie ramy okiennej.

Są to rolety ciepłe, solidne i trwałe, stanowiące idealne dopełnienie stolarki okiennej. Ich zaletą jest wyposażenie w system automatycznego sterowania. Dlatego są łatwe w obsłudze, a ich zamykanie i otwieranie nie wymaga wysiłku. Podobnie jak w przypadku żaluzji fasadowych, tak i tutaj dodatkowa osłona ogranicza straty ciepła dostarczanego przez ogrzewanie. Pozwala to na zmniejszenie nakładów na paliwo do domowego systemu CO, bądź ograniczenie nagrzewania pomieszczeń i zmniejszenie nakładów na klimatyzacje. Rolety elektryczne zapewniają także intymność w domach o ciasnej zabudowie, są bowiem dobrą osłoną przed zaglądającymi do okien wścibskimi sąsiadami.

 

_zaluzje_fasadowe-2

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.