> Rolety-i-zaluzje-fasadowe

Rolety i żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Bezpieczny dom to marzenie każdego właściciela. Na wizyty nieproszonych gości szczególnie są narażone budynki ulokowane z dala od innych zabudowań. Odpowiednie zabezpieczenie, które ograniczy dostęp do wnętrza domu, zniechęci złodzieja i zapewni ochronę mienia. Takim zabezpieczeniem są nasze żaluzje fasadowe. Wykonane z trwałych materiałów, w pełni zautomatyzowane, uniemożliwią złodziejowi wybicie szyby czy wyważenie ramy okiennej.

Zamontowane w budynku żaluzje fasadowe wpływają też na komfort życia jego mieszkańców. Latem osłonięte nimi duże szyby okien plastikowych, aluminiowych czy drewnianych nie nagrzewają się. Zimą te osłony okienne pozwalają zaś osiągnąć większe oszczędności energetyczne ze względu na zasłonięcie przestrzeni szyb.

aluzje fasadowe wrocław 1024x498 - Rolety i żaluzje fasadowealuzja fasadowa wrocław 1024x498 - Rolety i żaluzje fasadowe

Poza żaluzjami fasadowymi oferujemy również rolety elektryczne.

Rolety elektryczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, których pragnieniem jest bezpieczny dom, jako osłony okienne oferujemy również rolety elektryczne. Są to rolety ciepłe, solidne i trwałe, stanowiące idealne dopełnienie stolarki okiennej. Ich zaletą jest wyposażenie w system automatycznego sterowania. Dlatego są łatwe w obsłudze, a ich zamykanie i otwieranie nie wymaga wysiłku.

Podobnie jak w przypadku żaluzji fasadowych, tak i tutaj dodatkowa osłona ogranicza straty ciepła dostarczanego przez ogrzewanie. Pozwala to na zmniejszenie nakładów na paliwo do domowego systemu CO.

Rolety elektryczne zapewniają także intymność w domach o ciasnej zabudowie, bowiem są dobrą osłoną przed zaglądającymi do okien nieproszonymi gośćmi.

11

Roleta zewnętrzna do zabudowy LUNa

Nowy trend w architekturze jako alternatywa do rolet zewnętrznych.

 

_zaluzje_fasadowe-2

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.