> > Drzwi-oknplast-aluhaus-wisniowski

Sprzedaż i montaż okien i drzwi we Wrocławiu

W OKNO Prim zajmujemy się sprzedażą i montowaniem okien, bram garażowych i drzwi wejściowych. Oferujemy też szeroką gamę wyrobów uzupełniających, takich jak parapety wewnętrzne i zewnętrzne.

W naszym asortymencie znajdziesz ogrodzenia posesyjne i systemy osłon wewnętrznych i zewnętrznych – czyli rolety elektryczne i żaluzje fasadowe.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalny montaż oraz serwis. Wykonywane przez nas instalacje są trwałe i służą przez wiele lat. Realizujemy zlecenia na terenie Wrocławia i całego powiatu wrocławskiego.

Okna i drzwi od najlepszych producentów

Wszystkie nasze towary pochodzą od najlepszych w kraju producentów – dlatego wyróżnia je wyjątkowa jakość i estetyczne wykonanie.

U nas znajdziesz najlepsze systemy profili okiennych i drzwiowych. Są dostępne w konkurencyjnych cenach i objęte wieloletnią gwarancją.

W naszej ofercie nie zabrakło również między innymi nowoczesnych, sterowanych za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne bram oraz wytrzymałych posesyjnych ogrodzeń Wiśniowski.

Zapraszamy do naszego salonu wystawienniczego we Wrocławiu, gdzie można obejrzeć wiele produktów renomowanych marek. Więcej szczegółów umieściliśmy w zakładkach ofertowych.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

nasi partnerzy
oknoplus
wisniowski
erkado
fakro
protos
sierant
somfy
nowości

Wisniowski – Home INCLUSIVE

wisniowski2 - Wisniowski - Home INCLUSIVE

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

PROGRAM CZYSTE POWIIETRZE

oknoplus - PROGRAM CZYSTE POWIIETRZE

Więcej informacji o programie znajdziesz tutaj.

MORLIE

oknoplus - MORLIE

Zapraszamy do zapoznania się z produktem.

Wiśniowski

5lat - Wiśniowski

5 lat gwarancji na bramy Wiśniowski. O informacje zapytaj Partnera handlowego wisniowski@oknoprim.com.pl

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.