> > Brama-przesuwna-zalety

Brama przesuwna – zalety

brama przesuwna

Dobrze dopasowana brama posesyjna potrafi ułatwić życie. Wie o tym każdy, dla kogo samochód jest podstawowym środkiem transportu. Warto także pamiętać o tym, że brama ma chronić przed wtargnięciem nieproszonych gości. Czy brama przesuwna może być wyborem idealnym?

Jak działa brama przesuwna?

Brama przesuwna składa się ze skrzydła, które porusza się wzdłuż wewnętrznej strony ogrodzenia. Kiedy zechcesz wjechać na posesję, skrzydło to schowa się za ogrodzeniem – wsunie się, równolegle do niego przylegając. Jeżeli nie lubisz wychodzić z auta, żeby otworzyć lub zamknąć bramę wjazdową, możesz zdecydować się na montaż systemu, który pozwala na automatyczne sterowanie nią za pomocą pilota.

Zalety bramy przesuwnej

Bramy przesuwne zyskują coraz większą popularność. Nie bez powodu! To wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie. Dlaczego? Jakie są najważniejsze zalety bram przesuwnych?

Oszczędność miejsca. Bramy przesuwne zajmują znacznie mniej miejsca niż bramy klasyczne. Dzięki nietypowemu sposobowi otwierania nie musisz organizować na posesji dodatkowego miejsca na rozwierane łukiem skrzydła bramy.

Wygoda użytkowania. Żeby otworzyć bramę przesuwną, nie musisz nawet wychodzić z auta. Wystarczy jedno kliknięcie pilota, żeby sterować jej mechanizmem.

Bezpieczeństwo. Nowoczesne rozwiązania techniczne chronią bramy przesuwne przed uszkodzeniem. Skrzydło wjazdu zatrzyma się automatycznie zawsze, gdy na swojej drodze napotka przeszkodę. Nie jest to jednak jedyny rodzaj zapewnienia bezpieczeństwa. Bramy przesuwne mogą też chronić przed włamaniami. Co więcej, możliwe jest wyposażenie ich w dodatkowy system antywłamaniowy.

Trwałość. Bramy wykonane przez profesjonalistów są solidne i mogą służyć przez długie lata.

Estetyka. Ogrodzenie powinno być nie tylko wygodne, ale też estetycznie wykonane i dopasowane do stylu budynku. Wybierając spośród bram przesuwnych, możesz mieć pewność, że znajdziesz model, który będzie stanowił idealną całość z posesją.

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.