> Bramy-garazowe-i-posesyjne

Bramy garażowe i posesyjne

Bramy garażowe i ogrodzenia posesyjne

Firma OKNO Prim świadczymy fachowe usługi montażu bram garażowych i ogrodzeń posesyjnych. Służymy doradztwem przy wyborze odpowiedniej bramy garażowej oraz wykonujemy projekty i montujemy ogrodzenie domów, posesji i innych obiektów.

Bramy garażowe

Garaż jest nieodzownym uzupełnieniem domu jednorodzinnego. Korzystanie z tego pomieszczenia wymaga wyposażenia go w odpowiednią bramę. Od jej konstrukcji i sposobu otwierania zależy komfort użytkowników, a także bezpieczeństwo znajdującego się wewnątrz mienia. Nowoczesne bramy garażowe  są niemal całkowicie zautomatyzowane. Dzięki temu można nimi sterować bez wysiadania z samochodu. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Nie trzeba moknąć w czasie deszczu, marznąć zimą czy przenosić ciężkich bagaży na duże odległości. Przywiązując wagę do ponadczasowych i bezpiecznych rozwiązań, sprzedajemy i montujemy bramy garażowe i bramy posesyjne polskiego producenta Wiśniowski. Klienci spośród bogatej oferty mogą wybrać bramy rozwierne, uchylne, roletowe i segmentowe z pełną automatyką, która można także podłączyć pod aplikację mobilną i sterować smartfonem z dowolnego miejsca.

Ogrodzenia posesyjne

Jednym z warunków bezpieczeństwa budynku jest jego odpowiednie ogrodzenie. Nawet to najsolidniejsze i najbardziej wytrzymałe musi być estetyczne i pasujące do charakteru budynku. Zajmujemy się montażem ogrodzeń posesyjnych,starannie wykonanych, trwałych i estetycznych. Ogrodzenia Wiśniowski składają się z paneli pozwalających wydzielić posesję, a dzięki wysokiej jakości stają się również jej wizytówką. Automatyka zintegrowana z systemem bramy garażowej i alarmu zapewnia domowi bezpieczeństwo, także pod nieobecność gospodarzy. Oferujemy tradycyjne ogrodzenia kute, jak i ogrodzenia nowoczesne.

7 - Bramy garażowe i posesyjne
Brama garażowa roletowa Wiśniowski
8 - Bramy garażowe i posesyjne
Brama garażowa Unitherm
9 - Bramy garażowe i posesyjne
Ogrodzenia Wiśniowski – brama przesuwna posesyjna
10 - Bramy garażowe i posesyjne
Brama garażowa segmentowa UNI PRO Wiśniowski

kontakt
* pola wymagane

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.